Firemní akce

Hledáte prostory pro firemní školení, teambuilding, workshop nebo potřebujete ubytovat své business partnery? Kontaktujte nás a vše zajistíme a s organizací akcí vám pomůžeme.

Firemní akce

Hledáte prostory pro firemní školení, teambuilding, workshop nebo potřebujete ubytovat své business partnery? Kontaktujte nás a vše zajistíme a s organizací akcí vám pomůžeme.

Penzion

Nabízíme vám moderní a pohodlné ubytování nedaleko hlavního města Prahy a v přímém sousedství jednoho z historicky nejvýznamnějšího města České republiky Kutné Hory, zapsaném na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO v roce 1995. Rádi vám nabídneme našich 18 standardních pokojů a 3 apartmány s celkovou kapacitou 44 lůžek. V ceně ubytování je již započítaná bohatá bufetová snídaně.

Check-in i check-out dle dohody. Pro firemní skupiny můžeme zajistit i celodenní občerstvení a v případě větších akcí i catering při akci.

Velký sál

Prostorný světlý sál nabízí ideální prostor pro firemní prezentace, školení, workshopy i večírek. Kapacita je až 44 osob k sezení u stolů a max. 50 osob na stání. Vybavení: stoly a židle.

Stodola

Unikátní místo o rozloze 200 m2, s kapacitním WC zázemím v patře, zvláště pro ženy a pro muže. Prostor stodoly pojme až 130 osob na akce typu gala večeře a až 200 osob na raut či koncert. Perfektní místo pro větší PR eventy, konference nebo firemní párty. Ve stodole je k dispozici promítací plátno, projektor a možnost zatemnění závěsy, ale i mimořádně řešené osvětlení. Stodolu jde využít i jako taneční parket např. na plesy či různé firemní párty.

Jezírko

Jezírko v areálu Statku Antonín se podílí na příjemné atmosféře celého resortu. Zvuk šumící vody navozuje velmi pohodové a příjemné prostředí, kde je možné relaxovat na přilehlém trávníku na slunečních lehátkách , s možností koupání v horkých dnech.

Zaujalo vás ubytování?

+420 722 942 523

info@statekantonin.cz

GDPR